Wczoraj (2.02.2020) odbyły się bezpłatne warsztaty metodyczne Korty Otwarte PZT/ATT na kortach WKT MERA w Warszawie.

Podczas warsztatów mieliśmy możliwość poznania Systemu Szkolenia Trenerów PZT oraz programu wsparcia trenerów, o którym mówił Piotr Unierzyski oraz Piotr Żurek. Następnie odbył się pokaz na korcie, w którym Klaudia Jans zaprezentowała trening deblowy na każdym poziomie wg OZO. Kolejną demonstrację wykonał Paweł Rzepecki, Kamila Sasim oraz Piotr Unierzyski, którzy omówili jak doskonalić technikę serwisu za pomocą podejścia zintegrowanego – od głowy do ciała. Na zakończenie Kamila Sasim, Piotr Unierzyski i Maciej Toboła zaprezentowali trening zintegrowany / łączony jako „broń atomową” współczesnego trenera

Mamy nadzieję, że program warsztatów był dla Was interesujący, a jest to tylko wstęp do kolejnych warsztatów oraz kursów organizowanych przez Akademię Trenerów Tenisa!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zainteresowanie warsztatami i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych wydarzeniach związanych m.in. z kolejnymi kursami oraz z Pucharem Davisa, o którym wspomnimy niedługo. Dziękujemy również wykładowcom za wspaniałe i pełne interesującej wiedzy wykłady oraz wszystkim sponsorom, którzy wsparli wydarzenie – PZT, Babolat i Strefa Tenisa.

PS. Przypominamy osobom, które zgłosiły się do testowania naciągu Babolat RPM POWER, że w ciągu miesiąca od konferencji należy przetestować i zaopiniować otrzymany naciąg. Opinię możecie wysyłać na adres bmc@babolat.pl.