Nasze Kursy

Kursy trenerskie na wszystkie stopnie zawodowe prowadzimy według jednolitych i oficjalnych programów PZT.

Programy i ocena kompetencji końcowych wszystkich szkoleń ściśle odpowiadają rekomendacjom ITF i są integralną częścią projektu akredytacji naszego systemu. Zajęcia prowadzone są zgodnie z nowoczesnym podejściem kompetencyjnym i skupiają się na doskonaleniu praktycznych umiejętności niezbędnych w pracy na korcie z określonymi grupami tenisistów.

Realizacja programu zgodnie ze standardami ITF jest gwarancją najwyższego poziomu szkolenia.

Kurs Animatora

Uzyskaj kompetencje do prowadzenia pierwszych zajęć z początkującymi dziećmi na poziomach niebieskim i czerwonym oraz zgodnie z programem Tenis10. Idealny dla rodziców, nauczycieli, zawodników (16+) i wszystkich pasjonatów tenisa.

Kurs Instruktora

Zdobądź kompetencje do prowadzenia nauki i doskonalenia gry we wszystkich grupach wiekowych do ITN 8. Skierowany do instruktorów, którzy dawno nie odnawiali licencji, zawodników (18+), rodziców i osób bez doświadczenia zawodowego w tenisie.

Kurs Trenera Szkolenia Podstawowego

Dedykowany dla instruktorów PZT, którzy chcą rozwijać wiedzę i umiejętności do samodzielnego prowadzenia nauki i doskonalenia gry zawodników do poziomu ITN 8-7, w tym dzieci startujących w turniejach Tenis10 oraz graczy rekreacyjnych.

Kurs Trenera Szkolenia Wyczynowego

Przeznaczony dla trenerów z licencją PZT, którzy pracują z młodzieżą i dziećmi regularnie startującymi w turniejach ogólnopolskich. Rozwija dotychczasowe kompetencje w prowadzeniu treningu indywidualnego i grupowego zawodników.

Coach - High Performance

Szkolenie dla osób o wybitnych osiągnięciach trenerskich lub sportowych chcących rozwijać kompetencje do samodzielnego prowadzenia procesu treningowego zawodników wysokowyczynowych startujących w rozgrywkach TE, ITF, WTA, ATP.

Kurs Trenera Przygotowania Motorycznego

Nowatorski projekt adresowany do trenerów, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje i opanować podstawy metodyki treningu zdolności motorycznych zawodników wyczynowych, młodzieży oraz dzieci do 12 lat. Poznasz metody zapobiegające kontuzjom.

Konferencje i Warsztaty

ATT wspólnie z PZT organizuje konferencje i liczne warsztaty, na których uznani specjaliści z Polski i zagranicy dzielą się wynikami swoich badań w różnych obszarach związanych z doskonaleniem procesu szkoleniowego zawodników i trenerów.